Klubová průkazka + Lunární kalendář Studia P-Greis

Od roku 2013 opět obnovuji možnost klubové průkazky. Ukázalo se to jako částečná nutnost mít opět tuto možnost, neboť výhody vyplývající z tohoto členství šetří čas a nabízejí osobnější kontakt se mnou.

Proč mít průkazku?

  • Osobní data uvedené v registraci umožní pružně reagovat na změny provozu Studia. Nestane se, že přijdete a na dveřích je napsáno: „Dnes zavřeno“. Naopak, je-li nějaká nová akce, dozvíte se o ní jako první a jste na ni zváni.
  • Průkazka je opatřena RS č. 142. Tento skvělý ochránce se jmenuje: „Tiché poznání, tajemství moudrého mnicha.“ Dává klid, bezpečí, naději. Po zdravotní stránce pročišťuje všechny čakry, léčí ledviny – písek, bahno, játra, gyn. potíže. Řeší nedostatek červených krvinek, zasahuje do pohybového ústrojí – artróza, koksartróza. Poradí si i s onemocněním plic, neboť zasáhne do ohniska streptokoků a stafylokoků a rozproudí lymfu. Tento resonanční stimulátor patří mezi skvosty a mít jej, znamená mít opravdu vždy po ruce přítele.
  • Poslední výhoda je, že úterní setkání a psychosomatické cvičení máte za nižžší cenu. Přestože letos je cena vyšší.

Cena tohoto ročního členství je 600,- Kč včetně průkazky s RS.

Další aktuální informace a zajímavostí ze Studia najdete v sekcí Kontakty. Kliknutím na znak F se vám otevřou stránky na Facebooku, přestože nejste na něm registrování mužete si je přečíst.

 

Nově jsou k dispozici informace na stránkách, které jsou zpoplatněné. Sekce "Lunární kalendář" je zakodována z důvodu laické veřejnosti, která neznalá věci, by si mohla způsobit timto obsahem komplikace.

 

Kód k těmto řádkům je zpoplatněn na jeden rok 1500,- Kč na rok. Je k dispozici pro každého zájemce ve Studiu.

Věřím, že využitím této služby se výrazně zlepší a zpružní dosavadní kontakt. Bylo a je mým přáním, aby lidé, u kterých se těším důvěry a uznání, dostali větší kvalitu mých služeb. Je to další krok na cestě vpřed.

Vaše Dagmar Skoleková dříve Rusková

Diskuse

Diskuse

Studio

Studio

Společně na soutěži tance

Společně na soutěži tance

Ve společenském

Ve společenském

Dagmar Rusková v akci

Dagmar Rusková v akci