Dagmar Rusková

Paní Dagmar Rusková se narodila v Českém Těšíně. Žila a pracovala v Ostravě. Nyní působí v Plzni. Vychází z klasické medicíny, kde aktivně působila v oblasti neonatologie, gynekologie, sexuologie a partnerských vztahů.

Od 16 let měla praxi na chirurgickém oddělení v nemocnici, kam o víkendech až do své maturity chodila vypomáhat. Vystudovala čtyřletý maturitní obor dětská sestra. Během studia aktivně se podílela na kulturních a společenských akci nejen na škole, ale také ve městě.

Pozdějí při zaměstnání vystudovala dvouletou nástavbu ženská sestra a stala se porodní asistentkou a po dalším roce studia v Brně i samostatným zdravotníkem v terénu. Každou dostupnou aprobaci si dodělala a vrcholem bylo pětileté studium na Lidové konzervatoři v Ostravě obor učitel tance a společenské výchovy.

Dalším velkým krokem bylo čtyřleté studium na Českoněmeckém institutu v Brně obor pozitivní psychoterapie.

Nejsou taneční jako taneční

Nyní pracuje již 19 let ve své vlastní praxi. Přednáší, učí a publikuje na téma života a zvládnutí životních situací. Po vystudování taneční konzervatoře se stala tanečním učitelem - Metodikem tanců. Napsala publikaci do tanečních pod názvem „Nejsou taneční jako taneční“. Kolegové ze Svazu učitelů tance, jehož je Dagmar Rusková řádným členem, tuto brožurku využívají ve svých kurzech.

Psychosomatická cvičení

Ke cvičení vydala knihu "Psychosomatické cvičení aneb Nebojte se zrcadla" a v další publikaci "Zítra znovu..." rozebírá partnerstvi.

Stala se lektorkou nejen pohybové kultury, ale také učí statistickou psychologii. Nejvíce se zaměřuje na prevenci, takže její Studio je otevřené každému, kdo hledá pochopení pro sebe i své blízké v různých životních situacích.

Zítra znovu

Pomáhá v nemoci, je ochotná naslouchat.

Je to psychologie, která s použitím astrologie, numerologie, tarotu, feng schuej, I-ťingu apod. pomáhá v rychlému nasměrování ke kvalitnímu životu v páru, ale, je-li to nutné, tak i o samotě. Její Studio- P-GREIS najdete v Plzni na Doubravce, hned vedle polikliniky.

Zde má třídu se zrcadlem a ordinaci, kterou klienti nazývají věž. Každému osobně věnuje minimálně dvě hodiny. Semináře jsou komorní, maximálně 11 žáků.

Program všech akcí...

Dagmar Rusková

Taneční kurzy pro mládež i dospělé

Taneční kurzy pro mládež i dospělé

Od 11. září 2017 startují taneční hodiny pro dospělé v Plzni. Čeká na Vás 12 lekcí. Taneční budou probíhat v sále D klubu na Doubravce Zábělská tř. 54B. V nádherném prostředí Vás čekají standardní i latinskoamerické rytmy. Den výuky je vždy v ponělí - na stránkách jsou přesná data. Závěrečná je 4.12.2017 od 18:00. Pozvěte si i své hosty z řad přátel a známých.

více informací...

Ozdravný pobyt u moře - na Sicílii v roce 2017

Ozdravný pobyt u moře - na Sicílii v roce 2017

Letní dovolená v Itálii na Sicílii plná zážitků, zdraví, úsměvu a aktivního odpočinku. Neváhejte a přihlaště se, počet míst je omezen. Celý pobyt je provázen programem Dagmar Ruskové. Ta vás doprovází po celou dobu. Více se dozvíte na stránkách nebo ve Studiu.

více informací...

Lunární kalendář, původ jmen, význam snů

Lunární kalendář, původ jmen, význam snů

Na stránce "Lunární kalendář" naleznete jmenný kalendář s významy a původy jmen. Dále jsou zda návody na přání na daný den a také zprávy ke snům daného dne. Cena za sledování této stránky je 365Kč za rok.

více informací...

Ukázky z našich akcí

Pobyt v cizině

Pobyt v cizině

Společný skok do moře

Společný skok do moře

Hry

Hry

Sicilie

Sicilie

Hry

Hry