Odstranění psychosomatických potíží pohybem

Dnes ještě stále platí, když cvičení nepřináší bolest, není to „ono“. Bolest je ukazatelem námahy a námaha je cena za zdraví. Bolest je však energie vynaložená špatným směrem, a proto není divu, že většina prvotních nadšenců do „zdravého pohybu“ své úsilí po čase vzdá.

 

Tento program je o správném přístupu ke cvičení. Pomůckou je kniha pod názvem PSYCHOSOMATICKÁ CVIČENÍ jejíž autorem je Dagmar Rusková-Banasinská: Na jedné straně diplomována učitelka tance a na druhé praktická psychoanalytička, jíž se daří spojovat tělesno s duševnem. Takové cvičení, v němž se přirozeně pojí aktivní fyzický pohyb s tvořivou psychickou činnosti, se stává pramenem nenucené krásy, radosti a zdraví. Všechny cviky a sestavy, které vám publikace přináší v kvalitním barevném provedení, nafotila autorka ve svých 47 letech jako pobídku tomu, že čas pro sebe něco udělat nikdy nepomíjí. Tuto knihu můžete vlastnit doma ke zvládnutí tohoto cvičebního programu, nebo se s cvičením seznámíte v letních pobytech u moře. Pak můžete pokračovat ve své mládnoucí kůře doma.

Je tady také možnost, chodit každou středu na cvičení do Základní škola v Pzni v Újezdu, kde pod vedením autorky se cvičí. Závěr cvičení ja zakončen odpočinkem a někdy léčebnou imaginaci.

Cvičení jsou v malých skupinách a trvají jednu hodinu. Sebou potřebujete jen volný oděv, ideální je bílé tričko a cvičí se bez obuvi v ponožkách s puntíky.. Těšíme se na váš zájem.

 

Cvičení začíná 13 září 2023 v 16:30- 17:30, na základní škole v Plzní-Újezdu. Autobus č.28 zastávka -Rozcestí. Poslední lekce je 6.12.2023

Hodina cvičení je 200,-. + možno zůstat tanec ( více na stránkách tance) od 19:00 tamtéž. Sebou potřebujete cvičební oblečení. / bíle triko + leginy/ Cena za 12x 1600,-Kč

Přihláška do kurzu odstranění potíží tancem - kontaktní formulář

V cizině

V cizině

Roztáčení čaker

Roztáčení čaker

Pauza

Pauza

Tance pro ženy

Ideálním spojením je po cvičení si dát vyúku tance. Začínáme ............

Tanečky jsou jednu celou hodinu. Už jsme tančily v duchu emocionálního tance, ten je nejžádanější. Dále latinskoamerických tanců, standartních tanců, country, operety apod. Sebou potřebujete taneční boty a sukýnky. (není podmínkou).

Nebo každý lichý čtvrtek D-Klubu na Doubravce od 18:30. jsou taneční lekce. Bližší informace na tel.603866996.

 

 

Jen za tanečky cena ---------12x je 1600,-Kč --------se cvičením 2500,-Kč

Máte možnost uplatnit příspěvek od pojišťoven na pohybovou aktivitu.

Letos se budeme věnovat tanečním průpravám. Výrazovému tanci stejně jako krátkým etudam. Budeme potřebovat ručníky.

A jde se na to.

A jde se na to.

Práce na sobě

Práce na sobě

Roztáčení čaker

Roztáčení čaker