Poradna - Partnerské vztahy, těhotenství, klimakterium

Najít k sobě toho pravého partnera je věc jedna, ale dát s ním dobrý a spokojený život je výsledkem vzájemné spolupráce mezi oběma subjekty.

Člověk není dokonalý. A to v žádném okamžiku. Všechno, co dělá, může udělat lépe. Ano, úplně všechno.

V každém okamžiku se tedy může najít někdo, kdo daného člověka odsoudí za to, že nedovedl to, co měl, dokonale. Má pravdu. Všechno jde udělat. lépe. Problém je, že láska není hrou na pravdu. Láska je o podpoře!

O podpoře druhého pravě proto, aby se nebál zdokonalovat, tedy v první řadě, aby se nestyděl za svou nedokonalost.

Není dobré pokračovat ve vztahu, kdy partner nepodpoří naše úsílí. Láska je v každém vztahu základ. A to v každém vztahu.

Mezi mužem a ženou není jiný vztah než se sexuálním podtextem. Ano! Lidé si to neuvědomují, ale v podvědomí je vztah založen na dualitě. Jeden má toho druhého blíž a to je ten, který v tomto vztahu více "trpí". Proto má otec radějí dceru, matka syna atd. Proto máme výchovu, zákony a víme, že některé společenské způsoby se dodržují a tím se jedinec chrání.

V dnešní době je velkou otázkou homosexualita. Tento stav vzniká v 50 dni těhotenství! Je to daný stav. Nedá se léčit. Dá se přijetím společenských pravidel a podle fyzikálních zákonů pochopit a naplnit zdravým žitím. I tady nabízí konzultace neskutečnou pomoc.

Vztahy na pracovišti, sousedské, rodinné... To vše máte možnost v naších službách využít.

 

Jiný stav - Těhotenství je radostná událost, která však významně zasáhne do Vašeho života. V žádném případě to není nemoc, ale jeho průběh klade řadu otázek o výživě, chování, změnách v organismu. Budoucí matka především přemýšli jak se zajistit, jak se připravit na porod a budoucí dítě, jak i nadále po porodu zůstat krásná a žádoucí. Na všechny tyto i jiné otázky najdete tady odpověď i řešení.

Je velmi důležité abyste našla důvěru k ošetřujicímu lékaři a proto v poradně Studia se můžete o problémech a evetuálních nejasnostech v klidu svěřit. Dobré výsledky jsou podmíněné co možná nejlepší informovánosti.

Přístup je zcela individuální a vzájemná spolupráce naplní společný cíl - přivést na svět zdravé dítě do zdravého prostředí.

 

Musíme si také uvědomit, že v padesáti letech je náš život opravdu v půlce. Pravda je taková, že až po 25 letech začínáme si uvědomavat hodnoty a život jako takový. Proto máme před sebou minimálně dalších 25 let krasných dnů! Uvědomit si včas, že naše tělo zraje a může podstoupip různé zásahy. Zasáhy jsou jak skalpelem tak učením. Mají volbu. Potřebují pro dobrý výsledek spojit obě. Proč výsledek není takový jaké bylo očekávání? Nelze řešit radikálně změnu, když myšlení je stejně.

V dnešní době i muži mají své " klimakterium". Jak se na připravit na "omlazování" a jak si pak tento stav udržet.? Bez stavu spravného myšlení to nejde!

Další úkol v tomto věkovém období je změnit závislost na dětech. Ano závislost! Bere naším dětem svobodu, být šťastní, volní a prožívat svou osobní lásku. Děti nám nic nedluží!! Mají povinnost odevzdat to co od rodičů dostali svým dětem! Kontakt s rodiči mají jen na základě dobrovolnosti a vlastní slušnosti. Podle pravidel víry: " alespoň jednou týdně zavolej své matce".

Jak žit, jak zvládnout odchod dětí do vlastního života, jak být stále plná života? Tyto otázky jsou v preventivní formě uchopený v celém programu Studia. V aktuálním stavu je přístup individuální - " na křesle ve věží". Návštěva přednášek úterních setkání je nejlepší řešení zvládnout i toto náročné období.

 

.

A je to !?

A je to !?

srdce

srdce

To jsme my.

To jsme my.

to je svět

to je svět

To je víc než poklad.

To je víc než poklad.

A o tom to je.

A o tom to je.

Z lásky

Z lásky