Osobní konzultace - výklady karet, numerologie...

Mohlo by se zdát, že v dnešní době, kdy na každou chorobu existuji pilulky, prášky, či injekce, zůstala éra bylinek nenávratně v propadlišti dějin. Pravdou však je, že použítí rozhovoru, naslouchání a podání bylinných extraktů k léčení lidských nemoci je regulérní vědní disciplinou a nazývat ji "alternativní" je přinejmenším zavádějící.

 

Další důvod proč jít na "křeslo" je stres. Stres jako neúměrná zátěž. Křik, nezaplacené účty, tichá domácnost, ale i každodenní shon či návrat domů přes temný park. Za tím vším tušíme nepříjemný pocit, možná tíseň či napětí. Tento tlak je přirozenou součástí naších obranných reakci a je v nás jako bezpečnostní mechanismus.

 

To jsou důvody, proč si lidé potřebují s někým probrat danou situaci. Jak ale věřit, že ten, kterému svěřují své obavy mi dobře poradí?

Jak vědět, že zrovna to, co je mi sdělené, je ta správná odpověď nebo i rada?

 

Tak, jako běžně nerozumí lidé obrazům z RTG, nebo z ultrazvuků a vůbec ne z CT vyšetření, nemohou porozumět ani výsledkům z TAROTU, ČÍSEL nebo PLANET. Je nutný odborník, který nám objasní výsledek obrazového vyšetření. Toto platí i zde. Profesor p. Urban říkal ," žádná psychologie ani jiná věda nedokáže s takovou brilancí rozlišit povahová specifika lidí jako právě astologie."

 

Cesta na "křeslo" má tři "brány". První, že najdou adresu, vchod a vstoupí.

Druhá je, že pomocí data narození se dozví, jakým jazykem a způsobem jsou sdělováná fakta o něm. V dnešní době nejsou dobré a špatné zprávy, ale jen zprávy. Intelekt a rozsah vědomosti dnešních lidí umožňuje uchopit situaci dřív a ovlivnit výsledek. To je záměr každého sezení ve Studiu.

Posléze se hledá cesta k nápravě. Je vždy na volbě paní Dagmar jaký způsob z velké šíře možností navrhne a doporučí, co je vhodné k dané situaci.. Zda se zvolí jen popis a pojmenování dějů. Nebo je nutná i terapie.

 

Léčení situace má více možností. Nejlepší a nejdostupnější jsou přednášky. Tím si může každý neosobním a i preventivním způsobem upravit svůj přístup k životu.

 

Je-li stav vážnější, pak je nutné navrhnout komplexnější řešení, a tím je pohyb těla pod dohledem v pravidelných časových intervalech. Je více způsobů jak navodít harmonii, ale neni-li vyhnutí, je doporučen i lékař nebo odborník z klasických instituci, např. právník, policie, pedagog... Ideálním řešením je prevence.

 

Každý objednaný klient má možnost dvouhodinového sezení. Během něhož se dostáváme k pozvolnému uchopení celé situace. Řešení je pak na volbě žadatele. Rozklíčováním různých cest je pak volba cílenější a zřetelnější. Během konzultace jsou možné otázky z jakékoli oblasti.

Tarotové listy

Tarotové listy

Vstup

Vstup

Na dotazy posluchačů...

Na dotazy posluchačů...