Prodejnička

Drahé kameny

Navštivte nás osobně a vyberte si.

Psychologická literatura

Esoterická literatura

Inspiraci pro cvičení získala autorka tím, že odmítla násilnost a fyzicky agresivní cviky, které nabízí západní cvičení. Všichni dobře víme, že zevnějšek ovládá náš život v lepším i horším. Máme někdy pocit, že jsme uvězněni v tělesné schránce, kterou jsme zdědili a která jen slabě reaguje na naši vůli a skutečnou podstatu. Někteří rezignují a snaží se na své tělo zapomenout. Pak ovšem začne tělo zlobit. Nelze nerespektovat jeho potřeby, chceme-li, aby se mysl mohla soustředit na jiné, půvabnější a duchovnější sféry. V tomto cvičení najdete prvky jógy, výrazového tance, strečinku, kalanetiky. Cviky jsou sestaveny tak, aby bylo z každého cviku vytěženo co nejvíce.

 

Objednat tuto knihu si můžete přímo zde nebo nás navštivte osobně.

 

 

 

Druhá kniha od stejné autorky se týká partnerských vztahu. Jmenuje se" Zítra znovu..."

O umění párového soužití bylo za mnoha staletí popsáno už hodně papíru a přesto si lidé svůj život ve dvou často komplikují vzájemným neporozuměním, nesmyslnými hádkami, rozepřemi a někdy dokonce i násilím. Největší problémy nastávají, když se snaha o nápravu odvíjí jednostranně, když je vztah asymetrický, zkrátka když má jeden dobrou vůli a druhý tento základní atribut úspěšného soužítí postrádá.

Ve většině případů takovychto životních komplikaci pak k nápravě nepostačí pouze dobrá vůle obou, ale pošramocený vztah, vyžaduje ještě zásah dalšího nezaujatého opravaře, který oba účastníky provede tímto životním úskalím a dobrou radou pomůže k nápravě. Právě takovýmto průvodcem je psychosomatická artterapeutka Dagmar Rusková, která ve svém stručném díle podává srozumitelný návod na řešení rozličných krizových situaci.

Text Ruskové doporučují nejen jako první pomoc v havarijních situacích, ale četba s názornými ukázkami

ze života představuje také účinnou prevenci těchto životních klopýtnutí. Zajímavé situace spojené s návodem různých partnerských her pak poskytnou podnětnou inspiraci všem potřebným. Knížku jsem se zájmem přečetl jedním dechem.

MUDr Radim Uzel, CSc.

(předmluva z knížky)

Potravinové doplňky

Přípravky Energy jsou vyjímečné potravinové doplňky vyrobné na základě nejmodernějších poznatků alternativních věd. Základním kamenem nabídky je Pentagram® koncentrátů, jehož podstata vychází z vysoce efektivní metody. "Regenerace pentagramu". Těchto 5 regeneračních extraktů a mastí obsahuje kromě bylinných složek vysoce účinných látek a bioinformací, také energeticky nabitou minerální vodu z vřídla Podhajská. Vzájemná součinnost přispívá k detoxikaci a ozdravení celého organismu nebo jednotlivé produkty působí cíleně podle povahy konkrétního zdravotního problému.

Vedle těchto základních přípravku jsou v nabítce kvalitní doplňkové produkty - Šampony, mýdla, koupele, krémy i na opalování, zubní pasty nejen z bělicími účinky.

Potravinové doplňky
Růžice pentagramu