L.E.S. Láska-Erotika-Sex

Nádherný a citlivě vedený seminář o partnerských vztazích. Lektorka v tomto semináři propojuje svou letitou zkušenost z přednášek o vztazích, které vedla od roku 1985, s esoterním věděním a aplikací na tvorbu láskyplných a naplněných vztahů ve dvou. Svět je kulatý a místo, které se jeví jako konec, může být právě začátkem. To jsou její slova a tím chce říct:

Začněme si vylepšovat život právě v tom, co nejvíce potřebujeme – naplněném soužití.

Semináře pro páry a nově i pro jednotlivce.. Motto: Mnoho cítíte, ale nechcete, nebo to neumíte vyjádřit. A to je škoda. Změňte to v zájmu uspokojivějšího a bohatšího života.

 

Lidé si svůj život ve dvou často komplikují vzájemným neporozuměním, nesmyslnými rozepřemi, hádkami a někdy dokonce i násilím. Největší problémy nastávají, když se snaha o nápravu odvíjí jednostranně, když je vztah asymetrický, zkrátka když má jeden dobrou vůli a druhý tento základní atribut úspěšného soužití postrádá. Ve většině případů takovýchto životních komplikací pak k nápravě už nepostačí dobrá vůle obou, ale pošramocený vztah, vyžaduje zásah dalšího nezaujatého opraváře, který oba účastníky provede tímto životním úskalím a dobrou radou pomůže k nápravě.

Tento seminář je i jako prevence těchto životních klopýtnutí, ale může sloužit i jako odrazový můstek k lepšímu uvědomění si života ve dvou. Pracovní materiály z těchto seminářů lektorka vydala knižně pod názvem „ZÍTRA ZNOVU...“. Velmi zajímavá kniha z předmluvou Mudr. Radima Uzla CSc., jehož cituji: „Zajímavé situace spojené s návodem různých partnerských her poskytnou podnětnou inspiraci všem potřebným. Knihu jsem přečetl jedním dechem.“ A jak řekl na křtu této knížky: „Knížka je skvostem, hlavně když začíná mým slovem...“.

 

Tento seminář pro páry, probíhá v prostředí hotelu – v salónku, čímž působí více svobodněji. Je s možností ubytování, jelikož součástí tohoto semináře je návrat do svých seznamovacích začátků a není nic zajímavějšího, než když „muž se ženou snídá“ v jiném prostředí než ve známé kuchyni. Jak říká paní Dagmar: „Tento seminář je mé odkojené dítě. Je v něm vše, co jsem během svého života vystudovala, prožila a pochopila.“ A tak jej doporučujeme raději o rok dřív než o jeden den později.

 

Otevírám nově seminář pro jednotlivce.  Příprava jednotlivce na vztah ve zralém věku. V tomto semináři se zaměříme na odstranění minulých vztahových alergii. Naučíme se jak reagovat na konflikt a jak přijmout sebe i partnera. Jak žít s omezením svým nebo jeho (chrápot, názory rodiny..) nebo jak opět začít po ovdovění dobře. V prvé řadě jak se seznamit po 30. roce, aby se vytvořily dobré podmínky pro dlouhodobý vztah. Seminář probíha ve Studiu, v sobotu v sále a v neděli opět ve Studiu.

Cena za 11hod vyúky- PÁ-SO je 2 200,-Kč

Termín: určuje první přihlášený

Termín podle zájmu a počtu přihlášených. Budeme vás kontaktovat.

Přihlášení do L. E. S. - kontaktní formulář

Pravda o ženě?
Vše je hra
On a ona
A jdeme dál.
Jsem
Jsme