Sebepoznání

Každá cesta k úspěchu začíná poznáním pravdy především o sobě samém. Tento seminář Vám umožní vydat se na objevitelskou cestu vlastní psychiky. Obsáhlý program je zahrnut ve dvou na sobě nezávislých seminářích.

 

I. První je zaměřen na práci s energií a na setkání se svým tělem a podvědomím. Máte možnost si ověřit, zda práce s psychotronikou je ta pravá cesta pro Vás.

 

Ve II. druhém zjišťujete své vlastní chování. Chování lidí se od zvířat liší postoji a převzatými názory a rolemi. V průběhu života k tomu přistupují zkušenosti a dosažené výkony. To utváří vlastnosti osobnosti a ovlivňuje myšlení a jednání.

Dědičnost hraje při zrodu osobnosti mnohem menší úlohu, než se dříve předpokládalo. Nikdo by se neměl vymlouvat „Nejsem tolerantní, protože jsem to zdědil.“ Nikdo není sice za vlastnosti své osobnosti absolutně zodpovědný, protože jsou ovlivňovány okolím (rodiči, výchovou, přáteli), ale každý má šanci osvojením si vyššího stupně uvědomění své vlastnosti změnit a tím ovlivnit i nevyhnutelnost osudu. Rady jsou pak impulzy k zamyšlení se, jak a co chci dál.

 

Seminář probíhá ve Studiu. Sebou si vzít pohodlné oblečení, karimatku nebo deku, psací potřeby případně pastelky, svačinu.

Tentokrát SEBEPOZNÁNÍ II.. Kdo jsem a na co mám. Společenská Výchova

Tento seminář je určený pro každého, kdo potřebuje pochopit a odstranit postoje, které

člověku způsobuji těžkosti ve vztazích, v komunikaci a vedou k nemocem..

Speciální sebepoznání jak reagovat správně. Zdvořilost je mince, kterou si každý razí sám.

Cena 1100,-Kč.

 

Termín určuje první přihlášený zájemce.

Termín:

Pá 24. listopad 2023 od 9:00 - 20:00

 

Na přihlášce uveďte zda máte zájem o Sebepoznání I. nebo II.

Sebepoznání
Úklidem to začíná i končí
Taneční mistr
Výsledek je společenskost

Přihlášení do sebepoznání - kontaktní formulář