Symboly a věštby

Život a smrt jsou obestřeny tajemstvím a o silách, které je ovládají, toho víme stále málo anebo nevěříme, zpochybňujeme znalosti a stále hledáme, možná i to, co bylo objevené, nakonec objevíme. Zasvěcenci Středomoří, Orientu a Nového světa měli možnosti navázat na znalosti předků a nahlédnout do různých tajemství. Nebylo však možné tyto informace sdělovat kdekomu.

 

V zemích staré Evropy byly zakázány jakékoli pokusy o vzdělání se. Výjimku měli jen církevní příslušníci. A tak církev řídila pravdy a hanila jakékoli svobodné projevy vůle v oblasti filosofie. Řádění svaté inkvizice se svými neblahými důsledky pak poznamenalo jakýkoli projev pokroku v oblasti sil ovládající naše bytí. I dnes zaznamenáváme, že jedině lidská slabost, nedokonalost, nevědomost a ignorace brání pokroku, poznání a touze po vědění vůbec, hlavně ze světa mystérií, čili záhad.

Touha vyznat se v tajemném světě čar a znaků nás od prastarých časů neopustila. Einstein, Hitler, Stalin... i my se nepřestáváme zajímat, co nás čeká zítra, za rok, za deset let... Snad jen pomůcky a metody doznaly změn. Složitá a nevyčerpatelná je tahle oblast lidského poznávání, pro mnohé snad iracionální. Tento seminář nemůže být vše vyčerpávající, ale je poodhalením roušky skrývající nad jiné tajemství - lidský osud. Naučíme se převádět symbol do věštby a věštbu do života. V třídenním víkendovém semináři si vysvětlíme, z čeho všeho se dá odhadovat budoucnost a jak pak z touto informací dále nakládat.

 

Lektorem je Dagmar Rusková. Počet účastníků na víkend max 10. Sebou potřebujete jen psací potřeby připadně pastelky.

Cena za 11hod vyúky- PÁ-SO je 2 200,-Kč.

 

Termín podle zájmu a počtu přihlášený. Termín určuje první přihlášený. Budeme vás kontaktovat.

Přihlášení do symbolů a věšteb - kontaktní formulář

Věštění s mraku
Symboly
Symboly
Duch